✅بست بی سی ای ای  بی پی ای | BEST BCAA BPI


🔴سخت تر تمرین خواهید کرد
“آمینو اسید های شاخه دار زنجیره ای با ساختار الیگوپیپتیدی”
🔴 حمایت از سنتز پروتئین عضله
🔴کاهش کاتابولیک پروتئین عضله
🔴حمایت از تولید آندوژنیک گلوکز
🔴افزایش ریکاوری پس از فعالیت های ورزشی
“آمینو اسید های شاخه دار زنجیره ای به همراه ترکیبی از CLA و با سرعت جذب بالا برای حمایت از ریکاوری و پیشگیری از تخریب عضلات”
🔴 BEST BCAAچیست؟
BEST BCAAمکمل آمینو اسیدی است که با تکنولوژی آنزیمی الیگوپپتیدی همراه است. این مکمل یک زنجیره پیوندی از ۳ اسید آمینه ضروری لوسین,ایزولوسین و والین است که ممکن است با سرعت جذب بالاتری عمل کند.این بدین معناست که با سرعت بالاتر و تاثیر گذاری بیشتری برای شما قابل استفاده است.این مکمل باعث کاهش کاتابولیسم پروتئین عضلات و تخریب عضلات پس از فعالیت ورزشی می شود و باعث کمک به حفظ توده عضلانی و کاهش در پس از تمرین می کند.
🔴چرا BEST BCAA بهتر است؟
این مکمل حاوی ۳ اسید آمینه ضروری است که بدن قادر به تولید آن نیست(لوسین,ایزولوسین و والین).درواقع این ۳ اسید آمینه ضروری برای شما مکمل یاری می شود تا سنتز پروتئین عضلات شما افزایش و رشد عضلات شما تسریع یابد.تکنولوژی الیگوپپتیدی باعص می شود این ۳ اسید آمینه به صورت متمرکز و زنجیره ای بهم متصل شود تا حداکثر سنتز پروتئین عضلات,ساخت عضلات و ریکاوری اتفاق افتد.
🔴محتویات BEST BCAA چیست؟
🔹تکنولوژی آنزیمی الیگو پپتیدی
این تکنولوژی باعث می شود تا انی ۳ اسید آمینه به صورت زنجیری بهم متصل شده تا با سرعت بیشتری در بدن منتقل شده و تاثیرگذاری بیشتری در ترمیم,ریکاوری و ساخت عضلات داشته باشد.
🔹CLA
وجود CLA در این مکمل علاوه ب کاهش چربی باعث کمک ه حفظ توده عضلانی می کند.
🔹آگماتین
آگماتین فرآورده حاصل از آرژنین است که باعثت افزایش گردش خون شده و به رشد و ترمیم عضلات کمک شایانی می کند. میزان سروینگ:۱اسکوپ
نحوه مصرف : بلافاصله پس ازتمرین

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx