تلاش سخت تـــر از دیروز بیشتــــر

درباره ما

شرکت ویستا رادین آپادانا به شماره ثبتی ۴۴۱۹۸۲ مورخ ۱۳۹۲ پس از اخذ مجوز های لازم جهت فعالیت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور تاسیس گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت در زمینه واردات مکمل های ورزشی به همراه جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی آماده ارائه کالا و خدمات به عموم جامعه و ورزشکاران می باشد. این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.
برخی از محصولات و برند های قابل ارائه این شرکت : Twinlab ، Muscle Pharm ، BPI ، Allmax ، Pharma Freak ، Z-Konzept ، Blade Sport و Plus Coffee

چشم انداز ویستارادین آپادانا

ایجاد معتبر ترین واحد تولیدی فعال در زمینه ی مکمل های غذایی هم تراز با برند های وارداتی و معتبر و ایجاد عاملیت های مجاز و فعال در زمینه ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات .
امید آن است بتوانیم با ایجاد همکاری های سازنده در پیشبرد اهداف عالی شرکت کوشا باشیم.

واحد فنی شرکت

واحد فنی شرکت پر سابقه ترین واحد در این رسته بوده و از بدو تآسیس با تکیه بر تجارب تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارائه محصولات غذایی پرداخته و به لطف خداوند متعال تاکنون موفق به اخذ مجوز های لازمه و واردات پرطرفدارترین برند های غذایی گردیده است.
s

ارتباط مستقیم با شرکت

از طرق زیر می توانید از اخبار و اطلاعیه ها و تخفیفات با خبر شوید