با ویستا رادین آپادانا سلامت بدن خود را تضمین کنید

ورزش شنا و مکمل های مورد نیاز آن

ویستا رادین آپادانا | فروش مکمل بدنسازی با مجوز

توضیحات : شناگران زمان قابل توجهی را در آب می گذرانند تا تکنیک هایی که موجب غلبه بهتر بر نیروی مقاومت آب می شود را تکمیل و ظرفیت خود را برای غلبه بر تولید انرژی به صورت هوازی و بی هوازی توسعه دهند.
شناگران استقامتی افراد بسیار خاصی هستند بدلیل آنکه زمانی زیادی را در آب سپری میکنند تا رکوردشان اندکی تغییر کند.کلید موفقیت آن ها افزایش ظرفیت هوازی است.

🏊دستگاه های انرژی : در شنای سرعتی معمولا کمتر از ۲ دقیقه و دستگاه بی هوازی شامل‌گلیکوژن و فسفوکراتین_شنای استقامت از دستگاه هوازی گلیکوژن و ذخایر چربی

🏊ترکیب بدنی : معمولا شناگران بدنبال آن هستند تا وزن و درصد چربی کمی داشته باشند تا مقاومت کمتری به آب داشته باشند اما در اکثر موارد این کاهش وزن در کاهش توده عضلانی نیز اتفاق می افتد.

🏊ملاحضات تغذیه ای : تخلیه معده‌ای بسیار مهم است و باید ۲تا ۴ساعت قبل از شروع تمرین وعده غذایی استفاده کنند.استفاده از مایعات بویژه نوشیدنی ورزشی حین تمرینات بسیار حائز اهمیت است . مصرف کربوهیدرات و پروتئین بلافاصله بعد از تمرین از کاهش توده عضلانی جلوگیری میکند. شناگران استقامتی اغلب دچار تراکم کم استخوانی هستند و مصرف کلسیم و ویتامین دی اهمیت ویژه ای دارد.شناگران استقامتی به ویژه زنان باید وضعیت آهن خود را کنترل کنند.پدیده تمرین زدگی در شناگران استقامتی بیشتر دیده شده است.

🏊پیشنهاد استفاده از مکمل ها : مصرف مکمل کراتین برای شناگران سرعتی و شیرجه برای افزایش ذخایر فسفوکراتین عضلات میتواند مفید باشد.مصرف ۲۰ گرم پروتئین وی غنی از اسیدهای آمینه شاخه دار بلافاصله بعد از تمرین برای حفظ توده عضلانی شناگران مفید است.مصرف مکمل قبل از تمرین مانند مکمل1mr vortex میتواند عملکرد استقامتی،قدرتی و ذهن شناگران را مورد حمایت قرار دهد.
این اطلاعات یک توصیه کلی و عمومی بوده و تفاوت ویژگی های فردی،جنسیتی و سطح شناگران در برنامه ریزی تغذیه و مکمل های آن ها ارتباط مستقیم دارد.

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.