با ویستا رادین آپادانا سلامت بدن خود را تضمین کنید

ورزش فوتبال و مکمل های مورد نیاز آن

ویستا رادین آپادانا | فروش مکمل بدنسازی با مجوز

⚽️بدون شک پرطرفدار ترین ورزش تیمی در دنیا فوتبال است.
فوتبال از جمله رشته های تیمی پرطرفداری است که در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از اصلی ترین ورزش ها اجرا می شود. سرمایه گذاری ، طرفداری ، درآمدزایی ، جام جهانی و جذابیت این رشته باعث شده است تا هرروزه مورد توجه همگان قرار گیرد.
⚽️دستگاه های انرژی : علی رقم نیاز های هوازی،رشته فوتبال به شدت نیاز به انرژی بی هوازی فسفوکراتین و گلیکولیتیک دارد . فعالیت های پرشدت مانند دویدن ها و استارت زدن ها،تغییر مسیر ها و حرکات انفجاری نیاز به دستگاه بی هوازی را به شدت افزایش می دهد.تکرار تناوب هایی از این حرکات پرشدت در بازی فوتبال دیده خواهد شد.دونیمه‌ی ۴۵ دقیقه با وقت های اضافی، نیازهای هوازی و استقامت رشته فوتبال را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.البته پست های مختلف دارای شرایط ویژه فیزیولوژیک هستند که مورد بحث قرار نگرفته است.
⚽️ترکیب بدنی : ورزشکاران فوتبال لاغر اندام بوده و اکثر آن ها درصد چربی کمی نیز دارند.بسیاری از بازیکنان فوتبال به ویژه کشور های آمریکایی به دنبال شکل مناسبی از عضلات و افزایش بیشتر قدرت بدنی هستند.
⚽️ملاحضات تغذیه ای : یکی از نکاتی که بسیاری از بازیکنان فوتبال را درگیر خواهد کرد خستگی و کاهش عملکرد اجرا در نیمه دوم است . به طور کلی پیشنهاد استفاده از رژیم غذایی پر کربوهیدرات برای بازیکنان فوتبال شده است اما ارزیابی ها نشان دهنده ی مصرفِ کمِ کربوهیدرات بوده است.
یکی از مهم ترین دلایل خستگی تخلیه ذخایر گلیکوژنی به ویژه در اواسط نیمه دوم بازی است. استفاده از مایعات دست خوش تغییرات بسیاری در عملکرد آن ها خواهد شد.بین دونیمه بهترین زمان سوخت رسانی مجدد و استفاده از نوشیدنی های ورزشی ایزوتونیک می باشد.به طور کلی ۳الی ۴ ساعت قبل از مسابقه فوتبال استفاده از غذای پرکربوهیدرات، کم فیبر، کم چرب و ترکیب با پروتئین می تواند با دریافت مایعات و نوشیدنی کافی عملکرد را افزایش و خستگی را به تعویق بیندازد.
⚽️پیشنهاد استفاده از مکمل ها : ۲۰ گرم‌پروتئین وی غنی از اسید آمینه لوسین میتواند برای قدرت و بازیابی عضلات بسیار سودمند باشد.استفاده از مکمل کراتین در دوره تمرینی خارج از فصل و تمرینات اختصاصی باعث بهبود سیستم فسفوکراتین خواهد شد.استفاده از مکمل1MR vortez میتواند استقامت و عملکرد ذهن را بهبود بخشد.
⚽️این یک اطلاعات و توصیه عمومی بوده و تفاوت ویژگی های فردی،سن،جنسیت و سطح بازیکنان فوتبال در برنامه ریزی های بازیکنان فوتبال نقش دارد.

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.