با ویستا رادین آپادانا سلامت بدن خود را تضمین کنید

ورزش والیبال و مکمل های مورد نیاز آن

ویستا رادین آپادانا | فروش مکمل بدنسازی با مجوز

🏐 والیبال 🏐

VRA💪:
#والیبال
🏐 والیبال یکی دیگر از ورزش های پرطرفدار در دنیا به حساب می آید. طول زمان یک مسابقه والیبال حدود ۲ ساعت می باشد. پرش های مکرر و پرتکرار به همراه اجرای حرکات مهارتی و زدن سرویس های پرتوان ورزش والیبال را بسیار مهیج کرده است.
آمادگی بدنی بازیکنان والیبال برای شیرجه زدن ها،سرویس ها و حرکات با ساعد بسیار موثر در موفقیت آن ها می باشد.
🏐دستگاه های انرژی : باتوجه به سرعت های جابجایی ، شیرجه زدن ها و طول مدت ست ها تمام دستگاه های فیزیولوژیک در گیر خواهند شد، اما سیستم بی هوازی و فسفوکراتین غالب تر است . والیبال در مقایسه با فوتبال و بسکتبال نیازهای کمتری به هوازی دارد ، اما باتوجه به طول مدت کل یک بازی و همچنین بازی هایی که به ست پنجم به درازا می انجامد نیازهای هوازی نیز بسیار مهم است.
🏐ملاحضات تغذیه ای : اولین نکته در خصوص با سوخت رسانی و آب رسانی در هنگام اجرای مسابقات می باشد.
باتوجه به اینکه استرس اکسیداتیو در این رشته بسیار بالا است ، مصرف روغن ماهی میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد . مصرف میوه ها و سبزیجات تازه در طول روز به منظور کاهش اثرات مخرب استرس اکسیداتیو بسیار مناسب است.
توجه داشته باشید که زمان خوردن برای بهبود عملکرد بسیار ویژه است.۴ساعت قبل از مسابقه والیبال از ترکیب کربوهیدرات های پیچیده مانند غلات و پروتئین های حیوانی بدون استفاده از روغن های اضافی و فیبر های محلول بسیار مناسب است تا ذخایر گلیکوژنی عضلات پر شوند و عملکرد قدرتی بهتری داشته باشند.آب رسانی و استفاده از نوشیدنی های ورزشی در هنگام مسابقه جایگاه بسیار پر اهمیتی دارد.
🏐ترکیب بدنی : متاسفانه سطوح چربی بالا در ترکیب بدنی بازیکنان والیبال نسبت به دیگر رشته های ورزشی بسیار نگران کننده است.نسبت قدرت به وزن،استرس اکسیداتیو و حرکات سریع با درصد چربی بالا به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد.اما به یاد داشته باشید که رعایت نکردن اصول بهداشتی کاهش چربی نیز خطر های بسیار بیشتری را در عملکرد بازیکنان والیبال خواهد داشت.
🏐پیشنهاد استفاده از مکمل های ورزشی: مکمل پروتئین وی برای بلافاصله بعد از تمرینات سخت و قدرتی والیبال میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.همچنین مصرف مکمل کراتین برای قبل از اجرای تمرینات پر فشار باعث افزایش ذخایر کراتین عضلات خواهد شد.مکمل 1MR Vortex به منظور رفع خستگی و افزایش استقامت میتواند گزینه بسیار خوبی برای مسابقات باشد.بازیکنان والیبال که در یک روز ۲ جلسه یا بیش از آن تمرین میکنند برای بهبود روند ریکاوری عضلات حتما از مکمل گلوتامین استفاده کنند.
🏐این یک اطلاعات و توصیه عمومی بوده و تفاوت ویژگی های فردی،سن،جنسیت و سطح ورزشکاران والیبال در برنامه ریزی های آن ها نقش دارد.

مشاوره رشته های مختلف ورزشی در ویستارادین آپادانا:
@Almasi_MR
@vistaradinapadana

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.