✅ وی پروتئین”کامبت ماسل فارم”


🔴بهترین انتخاب برای ورزشکاران
🔴فاقد گلوتن و تست شده برای مواد ممنوعه
🔴کمترین میزان چربی و کربوهیدرات برای پروتئین وی
🔴متشکل از پروتئین وی کنستانتره و ایزوله
🔴جذب بسیار سریع
🔴کمترین میزان کربوهیدرات برای یک مکمل پروتئینی
ورزشکاران حرفه ای بدنبال مکمل پروتئینی هستند که میزان کمتری از کربوهیدرات را داشته باشد.کمترین میزان کربوهیدرات در مکمل های پروتئنی را در مکمل پروتئین وی”کمبت ماسل فارم”تجربه کنید.
🔴بیشتر از یک‌اسکوپ
هر اسکوپ از این مکمل ۲۵ گرم پروتئین وی ۱۰۰% را که شامل پروتئین های وی ایزوله و کنستانتره هست را دارد.این مکمل پروتئنی عاری از گلوتن،رنگدانه ها و طعم دهنده های مصنوعی است و حداقل میزان چربی را برای شما فراهم می کند.هر زمانی از روز،قبل و بعد از تمرین‌میتوانید پروتئین با کیفیت فوق العاده ای را دریافت کنید.
🔴چربی و سدیم را به حداقل برسانید
مکمل پروتئین وی کمبت شرکت ماسل فارم در هر اسکوپ کمترین میزان چربی و سدیم را فراهم میکند.همچنین طعم بسیار مطلوب و جذب بسیار سریعی دارد که به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.این مکمل حاوی آنزیم های جذب بسیار قوی می باشد تا با بالاترین سرعت حذب بیشتری تاثیرگذاری را داشته باشد.
🔴بالاترین کیفیت در بهترین حالت
هر قوطی از مکمل پروتئین وی کمبت شرکت ماسل فارم برای مواد ممنوعه آزمایش شده است.همچنین تمام ادعاهای درج شده بر روی جدول حقایق مکمل آن نیز در بهترین آزمایش ها تست شده است.پروتئین وی کمبت شرکت ماسل فارم میلیون ها فروش را در سرتاسر دنیا داشته است.کمپانی ماسل فارم قوی ترین و باکیفت ترین آزمایش ها را برای این مکمل استفاده کرده است.
نحوه مصرف : پروتیین وی را ورزشکاران در وعده های (صبح ،بعد از فعالیت ورزشی و قبل از خواب ) می توانند مصرف کنند . میزان دوز مصرفی یک پیمانه در هر وعده

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx