✅پروتئین وی توینلب | WHEY Fuel Twinlab


🔴مکملی برای رشد توده عضلانی
🔸پروتئین وی توئین لب دارای ترکیبی عالی از پروتئین های آب پنیراست که به صورت کامل ایزوله شده و با طعم و مزه ای بی نظیر به راحتی با آب و شیر کم چرب مخلوط می شود.
🔸ین مکمل باعث تحریک سنتز پروتئین عضلات پس از تمرینات سخت و قدرتی باعث رشد حداکثری عضلات می شود.همچنین عمملکرد عضلات و ریکاوری عضلات را نیز تسریع می کند.
🔸نتایج مطالعات علمی حاکی بر آن است که پروتئین وی یکی از بهترین پروتئین های آنابولیکی است که پس از مصرف به سرعت اسید های آمینه را به عضلات می رساند و باعث افزایش توده عضلانی ورزشکاران می شود.
🔸علاوه بر این، تحقیقات نشان داده اند که پروتئین وی سرعت جذب بسیار بالایی دارد ، میزان کارآمدی آن بالا بوده و نسبت به دیگر پروتئین ها میزان اسید های آمینه شاخه دار بیشتری دارد و همین امر منجر به آن می شود تا سریع تر اسید های آمینه به عضلات برسد.
مصرف یک پیمانه پروتئین وی توئین لب بلافاصله پس از تمرین باعث افزایش سوخت رسانی به عضلات شده و تعادل مثبت پروتئین در عضلات کمک به افزایش حداکثری سنتز پروتئین در آن ها شده و توده خالص با کیفیت بالایی خواهید داشت
نحوه مصرف : پروتیین وی را ورزشکاران در وعده های (صبح ،بعد از فعالیت ورزشی و قبل از خواب ) می توانند مصرف کنند . میزان دوز مصرفی یک پیمانه در هر وعده محصولات دیگر از این برند

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx