✅گلوتامین ماسل فارم | Glutamine Musclepharm


🔴گلوتامین اسید آمینه غیر ضروری شرایطی است که بدن به طور طبیعی قادر به سنتز آن میباشد . گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه قابل یافت در عضلات است که ۶۰ تا ۶۵ درصد عضلات ر اتشکیل می دهند. از عملکرد های مهم گلوتامین می توان به افزایش سیستم ایمنی,افزایش هورمون رشد,ریکاوری و ترمیم عضلات اشاره کرد.سطوح گلوتامین بدن در موقعیت کاتابولیک و کاهش سیستم ایمنی بدن به شدت کاسته می شود.
🔴سوالی که بسیاری از ورزشکاران را در خود درگیر می کند آن است که چرا باید از این مکمل استفاده شود؟
پاسخ : همانطور که گفته شد این یک اسید آمینه غیر ضروری شرایطی است، بدین معنا که در شرایط اضطراب ، استرس ، کاتابولیک ، فشارهای استرسی و کاهش سیستم ایمنی به یک آمینو اسید ضروری تبدیل شده که دیگر بدن نمی تواند آن را تولید کند.مطالعات نشان می دهد که ورزشکاران رشته های قدرتی و استقامتی که در این شرایط قرار گیرند سطوح گلوتامین آن ها به شدت کاسته شده و مصرف این مکمل پس از فعالیت ورزشی باعث افزایش ریکاروی و جلوگیری از تخریب عضلات می شود.
🔴گلوتامین شرکت ماسل فارم:
یکی از پرطرفدارترین مکمل های گلوتامین در دنیا مکمل گلوتامین شرکت ماسل فارم می باشد که در هر سروینگ آن ۵ گرم گلوتامین دریافت خواهید کرد. این مکمل باعث افزایش سطوح گلوتامین بدن شما می شود و همچنین سرعت جذب ، زیست دسترسی و آب رسانی بسیار خوبی نسبت به سایر برندها دارد .
نحوه مصرف : مکمل گلوتامین را در وعده های صبح ، پس از فعالیت ورزشی و قبل از خواب می توانید مصرف کنید .

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx