گلوتامین ماسل فارم | MP Glutamine

دسته بندی :محصول  |   تاریخ :سه شنبه, 14 آگوست 2018

گلوتامین : گلوتامین اسید آمینه غیر ضروری شرایطی است که بدن به طور طبیعی قادر به سنتز آن میباشد . گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه قابل یافت در عضلات است که 60 تا 65 درصد عضلات ر اتشکیل می دهند. از عملکرد های مهم گلوتامین می توان به افزایش سیستم ایمنی,افزایش هورمون رشد,ریکاوری و ترمیم عضلات اشاره کرد.سطوح گلوتامین بدن در موقعیت کاتابولیک و کاهش سیستم ایمنی بدن به شدت کاسته می شود.
سوالی که بسیاری از ورزشکاران را در خود درگیر می کند آن است که چرا باید از این مکمل استفاده شود؟
پاسخ : همانطور که گفته شد این یک اسید آمینه غیر ضروری شرایطی است، بدین معنا که در شرایط اضطراب ، استرس ، کاتابولیک ، فشارهای استرسی و کاهش سیستم ایمنی به یک آمینو اسید ضروری تبدیل شده که دیگر بدن نمی تواند آن را تولید کند.مطالعات نشان می دهد که ورزشکاران رشته های قدرتی و استقامتی که در این شرایط قرار گیرند سطوح گلوتامین آن ها به شدت کاسته شده و مصرف این مکمل پس از فعالیت ورزشی باعث افزایش ریکاروی و جلوگیری از تخریب عضلات می شود.
گلوتامین شرکت ماسل فارم:
یکی از پرطرفدارترین مکمل های گلوتامین در دنیا مکمل گلوتامین شرکت ماسل فارم می باشد که در هر سروینگ آن 5 گرم گلوتامین دریافت خواهید کرد. این مکمل باعث افزایش سطوح گلوتامین بدن شما می شود و همچنین سرعت جذب ، زیست دسترسی و آب رسانی بسیار خوبی نسبت به سایر برندها دارد .


گلوتامین ماسل فارم | MP Glutamine

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.