گینر کوئیک مس آل مکس

دسته بندی :محصول  |   تاریخ :چهار شنبه, 15 آگوست 2018

گینر کوئیک مس آل مکس
استفاده از گینر ها در زمان های مختلف می تواند بسیار سودمند باشد. نسبت های مختلفی از کربوهیدرات و پروتئین در گینر ها موجود است .
گینر کوئیک مس آل-مکس با نسبت ۳ به ۱ از کربوهیدرات و پروتئین برای افرادی که بدنبال افزایش حجم عضلانی با کیفیت هستند بسیار مناسب است . باتوجه به اینکه این گینر دارای کربوهیدرات های پیچیده و ترکیبی است برای پر سازی ذخایر گلیکوژنی در طول روز بسیار مناسب بوده و ورزشکار میتواند با قدرت و حجم بیشتری به تمرینات خود بپردازد.
علاوه بر این چربی های زنجیره متوسط موجود در این گینر برای افزایش HDL و کاهش LDL و کلسترول مناسب بوده و میتواند یک منبع انرژی بسیار زیادی برای تمرینات طولانی مدت به حساب بیاید.
همچنین تکنولوژی بسیار قوی و منحصر به فردی برای طعم دهندگی در این محصول وجود دارد و باعث می شود تا این محصول را با آب و بدون اضافه کردن شیر به راحتی استفاده کنید، همچنین میزان پروتئین موجود در این گینر نسبت به دیگر محصولات مشابه بیشتر بوده و برای افزایش توده عضلانی با کیفیت بسیار مناسب است.
هر سروینگ از این محصول دارای ۱۰۱۰کیلوکولری ، ۶۰ گرم پروتئین و ۱۷۵ گرم کربوهیدرات است.


گینر کوئیک مس آل مکس

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.