✅وان ام ار ورتکس بی پی ای | ۱MR Votrex BPI


🔴به بدن و ذهن خود قدرتی دهید که تا به حال نداشته اید
بسیاری از افرادی که از این مکمل استفاده کرده اند از تاثیرات آن به صورت یه سحر و جادو بیان می کنند.محتویات این محصول برای کاهش وزن و تناسب اندام بسیار قدرتمند است.برخی از محتویات اعجاز برانگیز این مکمل شامل گلیسرول,کافئین و عصاره گیاه سرب سفید است که در ادامه به توضیح در رابطه با اثر بخشی هر کدام از آن ها می پردازیم.
۱)گلیسرول
گلیسرول از گلوکز,پروتئین ها,پیروات,تری گلیسرید و سایر مسیر های سوخت و سازی گلیسرولیپید ها تولید می شود.اهمیت متابولیک گلیسرول زمانی که در شرایط محدودیت گلوکز در حین اجرای هوازی و بی هوازی به سر می برید بیشتر می شود.کمتر از ۵درصد تولید گلوکز در بدن از گلیسرول است که این مقدار در شرایط گرسنگی تا حدود ۲۰ درصد افزایش می یابد.(گلیسرول در شرایط گرسنگی یکی از مهمترین منابع تولید گلوکز به حساب می آید)پلیسرول باعث افزایش تجمع آب در بدن,مغز,چشم,افزایش فشار اسمزی و افزایش حجم کل آب در بدن می شود.
گلیسرول در حفظ و تعادل آب رسانی و مایعات در حین فعالیت های ورزشی نقش مهمی را ایفا می کند بدین ترتیب می تواند با حفظ دمای بدن باعث افزایش استقامت ورزشی شود.زمانی که گلیسرول مصرف می شود قبل از اینکه از طریق کلیه و کبد متالیزه شود بین بافت های بدن منتقل و جذب شده و باعث حفظ مایعات بدن می شود.
طی مطالعه انجام شده روی ۲ گروه آزمایشی با مصرف گلیسرول تغیراتی در عملکرد آن ها گزارش شده است.بر طبق این گزارشات گروه آزمایشی که قبل از تمرین گلیسرول مصرف کرده اند باعث افزایش توان هوازی و بی هوازی آن ها شده است.
محتویات گلیسرول در مکمل ۱MR Votrex باعث افزایش سرعت انتقال به بافت عضلانی و همچنین باعث حفظ ومایعات بدن است که باعث می شود ورزشکار طولانی تر به اجرا بپردازد و همچنین سرعت جذب این مکمل قبل از تمرین را زیاد می کند.
۲)کافئین
مطالعات بسیار متعددی از تاثیرات کافئین بر عملکرد ورزشی انجام شده است که نشان دهنده مصرف بالای آن در میان ورزشکاران است.زمانی که کافئین مصرف جذب می شود به طور مستقیم بر سیستم عصبی مرکزی(cns) تاثیر می گذارد و باعث افزایش ترشح دوپامین و گیرنده های آدنوزین می شود.بدین ترتیب بر فعالیت مغز تاثیر می گذارد و این عملکرد باعث افزایش “حس انگیزش” در حین تمرین می شود.کافئین باعث افزایش تعامل عصبی,هوشیاری و کاهش حس خستگی می شود.یکی دیگر از جنبه های متداول اثربخشی کافئین بر سیستم عصبی مرکزی,کاهش درد عضلات اسکلتی است.مطالعات متعددی اثر بخشی ویژه کافئین بر عملکرد استقامتی را نشان می دهند علاوه بر این باعث بهبود عملکرد در فعالیت های ورزشی پرشدت نیز می شود.کافئین موجود در مکمل ۱MR Vortex باعث کاهش حس خستگی و افزایش انگیزه و تعامل عصبی شما می شود.
۳)عصاره گیاه سرب سفید
عصاره گیاه سرب سفید هم در قاره اسیا و هم در قاره آفریقا یافت می شود.این گیاه نیز یک گیاه دارویی است که کاربرد پزشکی نیز دارد که بیشتر در زیمبابو است که معمولا برای درمان رمانتیکی و چاقی استفاده می شود.این گیاه باعث افزایش تحریک سیستم عصبی مرکزی(cns) می شود و باعث افزایش ترشح دوپامین و افزایش گلیکولیز حین فعالیت های ورزشی شده و خستگی را نیز به تعویق می اندازد.
🔴مکمل ۱MR Vortex پنجاه سروینگ,در هر سروینگ که تنها ۳ گرم است باعث می شود تا زود جذب شود,خستگی شما به تعویق بیفتد,قدرت و استقامت شما زیاد شود,به کاهش وزن و کاهش چربی بدن کمک کند و از اینرو در ترکیب بدنی و قدرت و استقامت شما نقش بسزایی را ایفا کند.
توجه:آن دسته از ورزشکارانی که می خواهند بیشتر از سروینگ مشخص شده مصرف کنند بهتر است که از مشاور راهنمایی بگیرد.
استفاده از این مکمل با سروینگ مشخص شده هیچ گونه اختلال در ضربان قلب را در ورزشکاران سالم گزارش نشده است.
مصرف این مکمل برای آن دسته از ورزشکارانی که بدنبال آن هستند تا خستگی را از تمرینات دور کنند و با کیفیت بهتری تمرین کنند و به تناسب اندام برسند پیشنهاد می شود.
هر اسکوپ این مکمل تنها ۳ گرم بوده و ۱۵ دقیقه قبل از تمرین بهترین زمان مصرف آن است.حجم این مکمل بسیار به صرفه بوده و می توان برای۵۰ جلسه تمرینی استفاده کرد.این مکمل عملکردی شبیه به مکمل های پمپ را دارد اما باتوجه به محتویات و فرآیند ساخت همانند مکمل های پمپ باعث افزایش بی اندازه ضربان قلب نمی شود اما افرادی که قصد دارند بیشتر از ۱ اسکوپ مصرف کنند قبل از مصرف مشورت بگیرند..
نحوه مصرف : یک پیمانه قبل از فعالیت ورزشی

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx