با ویستا رادین آپادانا سلامت بدن خود را تضمین کنید

ورزش کشتی و مکمل های مورد نیاز آن

ویستا رادین آپادانا | فروش مکمل بدنسازی با مجوز

کشتی یکی دیگر از ورزش های قدرتی توانی است و در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد.
کشتی گیران از فنون مختلفی استفاده می کنند تا شانه های حریف را به زمین بزنند تا امتیاز بگیرند و برنده شوند ، از آنجا که مسابقات کشتی از جمله مسابقات وزنی هست و در اوزان مختلف بر گزار می شود یکی از بزرگترین مشکلات ورزشکاران این رشته در دنیا رسیدن به وزن مناسب مسابقاتی است و هم‌چنان شواهد حاکی از غیر علمی بودن روش های رسیدن به وزن حکایت دارد.
🤼‍♂دستگاه های انرژی : ورزش کشتی ورزش بی هوازی است و سیستم گلیکولیتیک و فسفاژن در آن غالب است اما با توجه به تایم های پشت هم و مسابقات در طول یک روز نیاز به استقامت(به ویژه استقامت بی هوازی)نیز می باشد و نباید از برنامه های تمرینی حذف شود.
🤼‍♂ترکیب بدنی : ورزشکاران کشتی در وزن های مختلف دارای ترکیب های بدنی مختلفی هستند که اغلب بدنبال توده عضلانی و درصد چربی کم می باشد.
اکثر ورزشکاران کشتی از کاهش آب بدن برای رسیدن به وزن استفاده میکنند و گاهاً کاهش توده عضلانی از جمله خطرات روش های غیر علمی رسیدن به سر وزن می باشد.
🤼‍♂ملاحضات تغذیه ای : استفاده از تکنیک های غلط رسیدن به سر وزن تا کنون جان ۳ کشتی گیر را گرفته است.
نیاز های بی هوازی کشتی نیاز به آب رسانی را برای ذخیره کربوهیدرات ها افزایش می دهد اما اکثر کشتی گیران برای سروزن رسیدن از روش های آب زدایی استفاده میکنند که عملکردشان را به کل مختل می کند.آب زدایی خطرناک ترین روش رسیدن به سر وزن برای کشتیگیران است و سلامت فیزیکی آن ها را نیز به شدت به خطر می اندازد . از آنجا که بجای ۲۴ ساعت قبل ۲ساعت قبل از رقابت وزنگیری صورت میگیرد امید بازیابی بعد از وزن کشی را به شدت کاهش میدهد.آب رسانی حین مسابقات به ویژه در روز هایی که بیش از ۲ مسابقه گرفته میشود به شدت اهمیت دارد و استفاده از نوشیدنی های ورزشی اهمیت بسیار پررنگی دارد.
🤼‍♂پیشنهاد استفاده از مکمل ها:مکمل گلوتامین یکی از مکمل هایی است که در فصل رقابت به ویژه برای کشتی گیرانی که در روز ۲ جلسه تمرین دارند و در دوره های کاهش وزن هستند اهمیت دارد.استفاده از مکمل کراتین برای افزایش توان و قدرت در کشتی گیران توصیه شده است.استفاده از مکمل های پروتئین وی برای حفظ عضلات و قراردادن عضلات در یک شرایط تعادلی مثبت می تواند بسیار سودمند باشد.مکمل 1mr vortex برا فصل تمرینات اختصاصی و افزایش استقامت کشتی گیران نیز توصیه می شود.
🤼‍♂این اطلاعات یک توصیه کلی و عمومی بوده و تفاوت ویژگی های فردی،جنسیتی و سطح ورزشکاران کشتی در برنامه ریزی تغذیه و مکمل های آن ها ارتباط مستقیم دارد.

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.