✅بی سی ای ای ماسل فارم | BCAA Musclepharm

🔴بی سی ای ای یا همان اسید آمینوهای شاخه دار که حاوی ۳ اسید آمینه ی ضروری شامل لوسین ، ایزولوسین و والین میباشد.
🔴وظیفه اصلی اسید آمینوهای شاخه دار در درجه اول ضد کاتابولیسم یا ضد عضله سوزی می باشد و در ریکاوری عضلات ، رشد توده عضلانی همینطور در تولید انرژی ، بازسازی عضلات آسیب دیده و … نقش بسزایی دارد.
🔴بی سی ای ای ( اسید آمینوهای شاخه دار) یکی از مکمل های ضروری برای ورزشکاران میباشد اعم از ورزشکاران حرفه ای و مبتدی و حتی افرادی که به دنبال کاهش وزن میباشند.
🔴تمامی مکمل های با نام بی سی ای ای دارای لوسین ، ایزولوسین و والین میباشند اما تفاوتشان در مقدار و دوز این سه اسید آمینه است.
🔴چرا بی سی ای ای شرکت ماسل فارم ؟
شرکت ماسل فارم به دلیل تولید بی سی ای ای با ترکیب ۳.۱.۲ به این معنی که در هر سرو از این بی سی ای ای مقدار ۳ گرم لوسین ، ۱ گرم ایزولوسین و ۲ گرم والین که در مجموع ۶ گرم بی سی ای ای میباشد توانسته وجه تمایز زیادی نسبت به سایر بی سی ای ای های موجود داشته باشد و خود را منحصر به فرد کند. کافیست یک بار این مکمل را مصرف کنید تا تاثیر آن را در بدن خود مشاهده کنید.
نحوه ی مصرف : بی سی ای ای را می توان در چهار نوبت در روز مصرف کرد ( صبح، قبل تمرین ، بعد تمرین و شب) که عموما توصیه مربیان و کارشناسان تغذیه وعده قبل و بعد تمرین میباشد .
اگر به دنبال حفظ عضلات و ساخت عضلات جدید میباشید مکمل بی سی ای ای را حتما در برنامه غذایی خود داشته باشید .

محصولات دیگر از این برند

0 0 آرا
رای گیری مقاله
عضویت
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
دیدگاه های داخلی
نمایش تمام دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهیدx