BCAA MP | بی سی ای ای ماسل فارم

دسته بندی :محصول  |   تاریخ :سه شنبه, 14 آگوست 2018

بی سی ای ای یا همان اسید آمینوهای شاخه دار
که حاوی 3 اسید آمینه ی ضروری شامل لوسین ، ایزولوسین و والین میباشد.
وظیفه اصلی اسید آمینوهای شاخه دار در درجه اول ضد کاتابولیسم یا ضد عضله سوزی می باشد و در ریکاوری عضلات ، رشد توده عضلانی همینطور در تولید انرژی ، بازسازی عضلات آسیب دیده و … نقش بسزایی دارد.
بی سی ای ای ( اسید آمینوهای شاخه دار) یکی از مکمل های ضروری برای ورزشکاران میباشد اعم از ورزشکاران حرفه ای و مبتدی و حتی افرادی که به دنبال کاهش وزن میباشند.
تمامی مکمل های با نام بی سی ای ای دارای لوسین ، ایزولوسین و والین میباشند اما تفاوتشان در مقدار و دوز این سه اسید آمینه است.
چرا بی سی ای ای شرکت ماسل فارم ؟
شرکت ماسل فارم به دلیل تولید بی سی ای ای با ترکیب 3.1.2 به این معنی که در هر سرو از این بی سی ای ای مقدار 3 گرم لوسین ، 1 گرم ایزولوسین و 2 گرم والین که در مجموع 6 گرم بی سی ای ای میباشد توانسته وجه تمایز زیادی نسبت به سایر بی سی ای ای های موجود داشته باشد و خود را منحصر به فرد کند.
کافیست یک بار این مکمل را مصرف کنید تا تاثیر آن را در بدن خود مشاهده کنید.
نحوه ی مصرف :
بی سی ای ای را می توان در چهار نوبت در روز مصرف کرد ( صبح، قبل تمرین ، بعد تمرین و شب) که عموما توصیه مربیان و کارشناسان تغذیه وعده قبل و بعد تمرین میباشد .

اگر به دنبال حفظ عضلات و ساخت عضلات جدید میباشید مکمل بی سی ای ای را حتما در برنامه غذایی خود داشته باشید .


BCAA MP | بی سی ای ای ماسل فارم

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.