BCAA Twinlab | بی سی ای ای توینلب

دسته بندی :محصول  |   تاریخ :چهار شنبه, 15 آگوست 2018

لوسین-ایزولوسین و والین که 3 عدد از آمینواسید های شاخه ای میباشند که با هدف ساخت و ترمیم عضلات آسیب دیده در اثر تمرین مصرف میشود.آمینوهای شاخه دار BCAA جز محبوب ترین و البته مهم ترین آمینو اسیدهای مصرفی در بین ورزشکاران میباشند.

والین یکی از آمینو اسید های شاخه دار است که ساخت بسیاری از آنزیم های مهم در بدن را به عهده دارد. در بازسازی ATP و تولید انرژی نقش مهمی دارد و در تولید قدرت در بدنسازان بسیار موثر است.

لوسین در ساخت و ترمیم عضلات نقش اساسی ایفا میکند و یکی از اجزای اصلی پروتئین ها به شمار میرود.

لوسین در متابولیسم بافت های عضلانی بسیار موثر است و معمولا به نسبت بیشتری از دو آمینو اسید والین و ایزو لوسین در ترکیب آمینو اسیدهای BCAA قرار داده میشود.

ایزو لوسین در تامین انرژی به خصوص در زمان هایی که تمرینات ورزشی در زمان های طولانی مدت انجام میشود بسیار موثر است .وجود ایزو لوسین در جریان خون و دریافت مناسب توسط بافت ها باعث میشود تا میزان ایزو لوسین درون عضلات حفظ شود و بدن دچار آتروفی عضلانی ناشی از تمرینات سنگین نشود.

مقدار مصرف BCAA و نوع آن با توجه به درصد لوسین موجود در آن و نیاز و وزن فرد در ورزشکاران تعیین میشود.

یکی از بهترین bcaa موجود در بازار ایران مکمل بی سی ای ای توین لب می باشد با بهترین کیفیت ، و اثر بخشی بالا ،،،،،
ورزشکاران حرفه ای و افرادی که تمرینات سخت انجام میدهند توصیه می شود قبل از شروع به فعالیت حتما bcaa مصرف کنند .


BCAA Twinlab | بی سی ای ای توینلب

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.