با ویستا رادین آپادانا سلامت بدن خود را تضمین کنید

خرید کتاب مکمل ها و ورزشکاران

ویستا رادین آپادانا | فروش مکمل بدنسازی با مجوز

افرادی که بطور مرتب در فعالیت های ورزشی شرکت می کنند و ورزشکارانی که برای انواع مختلفی از رقابت های ورزشی خود را آماده می کنند، نیازهای تغذیه ای خاص و ویژه ای نسبت به عموم جامعه دارند که از طریق مصرف برخی از مکمل های اسید آمینه ای و پروتئینی تکمیل می شود. آگاهی از انواع مکمل ها و قوانین مربوط به مصرف آن ها یکی از مهمترین مباحثی است که ورزشکاران باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند.
کتاب پیش رو اطلاعات علمی و جامعی در زمینه انواع مکمل ها، مطالعات انجام شده، نحوه تاثیر آن ها و همچنین مقررات قانونی مصرف آن ها را در اختیار ورزشکاران قرار داده است.

برای خرید کتاب مکمل ها و ورزشکاران نوشته محمدرضا الماسی و میثم میرزایی شهرابی به لینک زیر مراجعه فرمایید .


شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.