CLA MP | سی ال ای ماسل فارم

دسته بندی :محصول  |   تاریخ :سه شنبه, 14 آگوست 2018

CLA شرکت ماسل فارم که از با کیفیت ترین و خالص ترین مواد تولید شده است به شما کمک میکند تا در حین کاهش چربی ، عضلات خود را حفظ کنید .
سی ال ای یک اسید چرب طبیعی می باشد که در گوشت، لبنیات و روغن های برگرفته از طبیعت یافت می شود . CLA شرکت ماسل تهیه شده از روغن زیتون و روغن آووکادو می باشد و درهر سروینگ از این مکمل میتوانید هزار میلی گرم از این اسید چرب را دریافت کنید.
– مزایای روغن زیتون
روغن زیتون دارای مزایای متعددی می باشد و از این میان می توان به کاهش اشتها و تنظیم قند خون اشاره کرد .این روغن همچنین می تواند به عنوان یک ماده ضد میکروب و ضد التهاب به کار برده شود
– مزایای روغن آووکادو
روغن آووکادو خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و همچنین این روغن باعث افزایش انسجام رگهای خونی و مرطوب بودن موها و پوست می گردد و از این طریق میزان کلاژن پوست را افزایش می دهد.
یکی از مزایای روغن آووکادو این است که کلسترول خون را تنظیم می کند.

ویژگی های سی ال ای کور ماسل فارم:

• کاهش چربی بدون کاهش حجم ماهیچه ، فقط 5کالری در هر وعده مصرف، فاقد کافیین و شکر (می توان در هر زمان از آن استفاده کرد)

• بازیابی بعد از تمرین را تسریع می بخشد

• کمک به حفظ میزان کلسترول خون و افزایش متابولیسم حاصل از چربی ها
• کاهش اشتها

اگر به دنبال کاهش چربی بدن و حفظ عضلات خود می باشید توصیه می شود این مکمل را مصرف کنید


CLA MP | سی ال ای ماسل فارم

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.