جوایز موجود

هم محصول با کیفیت مصرف کنید و هم به ازای هر محصول جایزه دریافت کنید

لیست جوایز باشگاه مشتریان

 

در این قسمت شما می توانید لیستی از جوایزی را که فراهم شده تا به شما عزیزان ارائه شود مشاهده نمایید.

در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید از قسمت عضویت بالای همین صفحه استفاده نمایید و در صورتی که عضو سایت هستید وارد شوید تا جوایز به شما نشان داده شود سپس بر اساس امتیازی که دارید نسبت به دریافت جوایز اقدام نمایید .

در نظر داشته باشید که تعداد هر جایزه محدود است و احتمال دارد تمام شود پس تا تمام نشده نسبت به بالا بردن امتیاز خود توسط ثبت محصول بیشتر در پنل ارتباط با مشتریان ویستا اقدام فرمایید.

همراهانی که جایزه خود را ثبت کردند جهت دریافت هدایا خود با شماره ۰۹۱۹۴۸۴۵۴۱۶ در تلگرام یا واتس آپ تماس حاصل نمایند. جوایز طی مدت یک هفته از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سوال به بخش آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید


مجموع امتیاز شما : 0


برای دسترسی به این صفحه باید وارد شوید.

شرکت ویستا رادین آپادانا

شرکت ویستارادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت ودرما ن وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل های غذایی با هدف ارتقاء سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.این شرکت محصولات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از ده ها شرکت معتبر در زمینه مکمل های غذایی همکاری داشته است.